Last Minute Deal naar Bonaire voor maar €699!

Wie op zoek is naar zon, rust en een tikkeltje avontuur, hoeft niet verder te zoeken. Met deze aanbieding vlieg je voor €699 in 9 dagen (7 nachten) naar het tropische Bonaire. De reis begint al goed: je vertrekt vanaf Schiphol met de hypermoderne Airbus A350 van Corendon – ruim, stil en verrassend comfortabel.

Check alle door ons gevonden Top 10 last-minute deals, klik hier!

Reisdetails

Je verblijf? Het goed beoordeelde Carallium Hotel & Villas Bonaire in Kralendijk. Dit 4-sterrenresort scoort een 8,1 en biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De sfeer is kleinschalig maar verzorgd, met een stijlvol zwembad, hot tubs, een rustige laguneligging en kamers of villa’s met een moderne, frisse uitstraling. Vanuit het resort wandel je in een kwartiertje naar het centrum van Kralendijk, waar kleurrijke huizen, sfeervolle terrassen en lokale restaurants wachten. In de ochtend geniet je van je ontbijt in de tropentuin, en tegen de avond dobber je in het zwembad terwijl de zon langzaam achter de horizon zakt. Dit is het relaxte tempo van Bonaire.

Maar wat maakt Bonaire nou echt bijzonder?

Allereerst: de vibe. Bonaire is laid-back, ongehaast en vriendelijk. Geen massatoerisme, geen haast – alleen jij, de zon en het geluid van de zee. Het eiland trekt een kleurrijke mix van duikers, natuurliefhebbers, rustzoekers en reizigers die willen onthaasten.

Doen op Bonaire? Genoeg.

  • Klein Bonaire – Dit onbewoonde eilandje ligt vlak voor de kust van Kralendijk en is te bereiken per watertaxi. Het is een beschermd natuurgebied met spierwit zand, helderblauw water en een koraalrif waar snorkelaars en schildpadden elkaar treffen.
  • Washington Slagbaai National Park – Een ruig natuurgebied vol cactussen, zoutmeren, flamingo’s en spectaculaire uitzichten. Neem een huurauto en verken het park via onverharde wegen. Tip: neem zwemspullen mee, want Playa Slagbaai is perfect voor een verkoelende duik.
  • Duiken en snorkelen – Bonaire is een van de beste duikbestemmingen ter wereld. Het rif begint vaak al een paar meter vanaf het strand. Snorkelen doe je bijvoorbeeld bij 1,000 Steps, Bari Reef of het huisrif van je hotel.
  • Zoutpannen en flamingo’s – Het zuiden van het eiland is surrealistisch mooi. Zoutbergen die glinsteren in de zon, roze gekleurde zoutpannen en flamingo’s die statig door het water stappen.
  • Kitesurfen of windsurfen – Bij Atlantis Beach kun je leren kiten in ideale omstandigheden. Liever windsurfen? Dan is Lac Bay jouw plek. Ook als toeschouwer vermaken de kleurrijke zeilen op het water.
  • Lokale keuken – Vergeet niet om de lokale keuken te proeven. Gerechten als kabritu stoba (stoofpot van geit), lionfish ceviche en verse vis van de barbecue smaken nóg beter met uitzicht op zee en een koud Polar-biertje.
  • Zonsondergang – Misschien wel de mooiste excursie op het eiland is helemaal gratis: de zon die iedere avond langzaam in zee zakt, het liefst met je voeten in het zand en een glas rum in de hand.

Bonaire is een bestemming die je raakt. Niet door wat je er allemaal kunt doen – al is dat genoeg – maar juist door het kalme ritme, de open mensen en het gevoel dat je nergens anders hoeft te zijn. En met deze deal verblijf je niet alleen comfortabel, maar ook verrassend betaalbaar.

.

De bovenstaande prijzen zijn altijd inclusief eventuele boekingskosten, SGR garantiefonds of overige bijkomende kosten maar exclusief ter plaatse te betalen kosten als eventuele borg, toeristenbelasting etc..

Voordat je boekt kijk altijd even op de site van de overheid met meer informatie over reisadviezen, inreisvoorwaarden en terugreisvoorwaarden per land en meer.

You may also like...

Geef een reactie